Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Збоїв в роботі АЕС "Хігасідорі" після землетрусу на півночі Японії не зафіксовано

Збоїв в роботі АЕС "Хігасідорі" після землетрусу на півночі Японії не зафіксовано

PDFДрукE-mail

Збоїв в роботі АЕС "Хігасідорі" після землетрусу на півночі Японії не зафіксованоЗбоїв в роботі АЕС "Хігасідорі" в північній частині головного японського острова Хонсю після землетрусу магнітудою 6,4 не було зафіксовано, повідомило агентство Кіодо з посиланням на заяву компанії-оператора станції Tohoku Electric Power Company.
Землетрус магнітудою 6,4 відбувся на острові Хоккайдо в 23.17 за місцевим часом (18.17 мск). Вогнище землетрусу залягало на глибині 120 кілометрів під поверхнею суші.

Після підземних поштовхів, які розповсюдилися з силою до двох балів аж до центральних районів острова Хонсю, попередження про загрозу виникнення цунамі оголошено не було. Повідомлень про руйнування і жертви також поки не поступало.

У свою чергу, Геологічна служба США (USGS) визначила магнітуду події на Хоккайдо землетрусу як 6,9.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |