Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

У 2013р Іспанія виділить 25 млрд євро на погашення заборгованості перед енергокомпаніями

У 2013р Іспанія виділить 25 млрд євро на погашення заборгованості перед енергокомпаніями

PDFДрукE-mail

У 2013р Іспанія виділить 25 млрд євро на погашення заборгованості перед енергокомпаніямиПроект бюджету Іспанії на 2013 рік, представлений 27 вересня, разом із заходами по скороченню дефіциту бюджету також передбачає виділення 25 мільярдів євро на погашення заборгованості перед енергетичними компаніями країни, повідомляє агентство Bloomberg.

Протягом практично всього минулого десятиліття енергетичні компанії Іспанії, такі як Iberdrola SA і Gas Natural SDG SA, фіксували в своїх фінансових звітах більше виручки, ніж вони одержували по факту від своїх клієнтів. Це було пов'язано з різницею між встановленим урядом країни тарифами для продавців і покупців електроенергії. Ця різниця фіксувалася в звітах як дебіторська заборгованість до отримання, яку тепер доведеться погасити.

За словами міністра промисловості, енергетики і туризму Іспанії Хосе Мануеля Соріа (Jose Manuel Soria), в поточному році витрати на виплату боргу по електроенергії складуть 2,1 мільярдів євро, що збільшить і так вже великий дефіцит бюджету країни.

"Політики не змогли зберегти відповідну дистанцію між урядом і галузями, які воно повинні контролювати. Якщо ви подивитеся на проект бюджету, ви зрозумієте це. Уряд Іспанії має намір погасити цілий ряд заборгованостей, і енергетичний сектор - лише яскравий тому приклад", - сказав глава Мадридського офісу Європейської ради з міжнародних відносин Хосе Ігнасіо Торребланка (Jose Ignacio Torreblanca).

Проект бюджету Іспанії на 2013 рік передбачає зниження ВВП на 0,5%. Глава Мінфіну Крістобаль Монторо також повідомив, що рівень безробіття в 2013 році не перевищить 24,3%. Наступного року заплановано збільшення доходів на 3,8% в основному за рахунок збільшення надходжень від податків, які повинні скласти не менше 54,657 мільярдів євро.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |