Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Услуга муж на час цены, муж на час недорого в екатеринбурге. | На http://lishou.ru волшебные бобы для похудения.

Основні поняття економіки  

В Україні завершено створення СП по виробництву ядерного палива

В Україні завершено створення СП по виробництву ядерного палива

PDFДрукE-mail

В Україні завершено створення СП по виробництву ядерного паливаУкраїнський державний концерн "Ядерне паливо" завершив створення спільного підприємства (СП) з російською паливною компанією "ТВЕЛ", яке спеціалізуватиметься на виробництві ядерного палива для атомних електростанцій з реакторами ВВЕР-1000. Про це сьогодні повідомив представник концерну "Ядерне паливо".
"Завершена реєстрація СП в органах держреєстрації", - сказано в повідомленні українського держконцерну.

Підприємство зареєстроване в Маловіськовському районі Кіровоградської області, в якому заплановано побудувати завод по виробництву ядерного палива. Держконцерн уточнює, що раніше відбулися засновницькі збори СП, на яких були сформовані керівні органи, а також затверджений статут підприємства.

Зараз, інформує "Ядерне паливо", компанія "Укрдержбудекспертиза" проводить державну експертизу техніко-економічного обгрунтування будівництва заводу. 9 вересня 2011 року "Ядерне паливо" і "ТВЕЛ" підписали засновницький договір про створення на Україні приватного акціонерного товариства "Завод по виробництву ядерного палива".

В СП частка української сторони складає 50 % плюс 1 акцію, а російської - 50 відсотків мінус 1 акцію.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |