Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
новости туризма италия, admin в москве

Основні поняття економіки  

Ігрова індустрія

Єдину "живу" гральну зону "Азов-сіті" можуть закрити

PDFДрукE-mail

Російські власті фактично визнали провал ідеї створення "гральних резервацій" далеко від людей.Російські власті фактично визнали провал ідеї створення "гральних резервацій" далеко від людей. Єдина реально існуюча гральна зона "Азов-сіті" може бути ліквідована, а нова відкриється вже в Анапі, пишуть "Відомості".

Питання про доцільність існування гральної зони "Азов-сіті" на нинішньому місці - на межі Ростовської області і Краснодарського краю - підняв губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов, розповіли газеті співробітники декількох компаній, пов'язаних з гральним бізнесом.

12.08.2010 08:42
 

Ринок ігрових приставок виросте в півтора рази

PDFДрукE-mail

Ринок ігрових приставок за 2006 рік виросте на 45 відсотків. До таких висновків пришли фахівці японського аналітичного агентства Nikkei Market Access.

На думку японських експертів, у 2006 році найбільшим виробникам консолей Sony, Microsoft і Nintendo вдасться реалізувати 33,6 мільйонів ігрових систем, що значно більше, ніж у 2005 році.

24.07.2006 05:19
   
© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |