Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Ринок ігрових приставок виросте в півтора рази

Ринок ігрових приставок виросте в півтора рази

PDFДрукE-mail

Ринок ігрових приставок за 2006 рік виросте на 45 відсотків. До таких висновків пришли фахівці японського аналітичного агентства Nikkei Market Access.

На думку японських експертів, у 2006 році найбільшим виробникам консолей Sony, Microsoft і Nintendo вдасться реалізувати 33,6 мільйонів ігрових систем, що значно більше, ніж у 2005 році. Аналітики вважають, що таке серйозне зростання попиту на приставки буде зумовлене випуском ігрових систем нового покоління, таких як PlayStation 3 від Sony Computer Entertainment і Wii від Nintendo.

У Nikkei відзначають, що з випуском консолі Wii, початок виробництва якої запланований на серпень 2006 року, Nintendo вдасться збільшити свою частку на ринку ігрових систем до 10,7 відсотка. В даний момент лідерство на ринку утримує Sony, за нею слідує компанія Microsoft.

SCE зв'язує надії на утримання лідерства з виходом приставки PlayStation 3, оснащеної надпотужним процесором Cell і приводом для роботи з оптичними дисками нового покоління Blu-ray. PS 3 з'явиться на ринку 11 (на території Японії) і 17 (Європа і США) листопада 2006 року. Основним ігровим продуктом для Microsoft є консоль 7 покоління Xbox 360, випуск якої відбувся у листопаді 2005 року. Нова ігрова система від Nintendo під назвою Wii побачить світ у період з жовтня по листопад 2006 року.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |