Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Ринок ігрових приставок виросте в півтора рази

Ринок ігрових приставок виросте в півтора рази

PDFДрукE-mail

Ринок ігрових приставок за 2006 рік виросте на 45 відсотків. До таких висновків пришли фахівці японського аналітичного агентства Nikkei Market Access.

На думку японських експертів, у 2006 році найбільшим виробникам консолей Sony, Microsoft і Nintendo вдасться реалізувати 33,6 мільйонів ігрових систем, що значно більше, ніж у 2005 році. Аналітики вважають, що таке серйозне зростання попиту на приставки буде зумовлене випуском ігрових систем нового покоління, таких як PlayStation 3 від Sony Computer Entertainment і Wii від Nintendo.

У Nikkei відзначають, що з випуском консолі Wii, початок виробництва якої запланований на серпень 2006 року, Nintendo вдасться збільшити свою частку на ринку ігрових систем до 10,7 відсотка. В даний момент лідерство на ринку утримує Sony, за нею слідує компанія Microsoft.

SCE зв'язує надії на утримання лідерства з виходом приставки PlayStation 3, оснащеної надпотужним процесором Cell і приводом для роботи з оптичними дисками нового покоління Blu-ray. PS 3 з'явиться на ринку 11 (на території Японії) і 17 (Європа і США) листопада 2006 року. Основним ігровим продуктом для Microsoft є консоль 7 покоління Xbox 360, випуск якої відбувся у листопаді 2005 року. Нова ігрова система від Nintendo під назвою Wii побачить світ у період з жовтня по листопад 2006 року.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |