Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Вартість "Газпрому" за рік виросла більш ніж в півтора рази

Вартість "Газпрому" за рік виросла більш ніж в півтора рази

PDFДрукE-mail

Капіталізація "Газпрому" з минулого 2000 року збільшилася з 7 до 12 мільярдів доларів. Про це заявив заступник голови правління "Газпрому" Сергій Дубінін.

Сергій Дубінін відзначив, що останнім часом ростуть ціни на акції російської газової компанії, а за минулі два тижні вони збільшилися в півтора рази.

Він також повідомив, що в третьому кварталі цього року компанія має намір випустити на міжнародному ринку корпоративні облігації.

За словами Сергія Дубініна, довгострокові запозичення "Газпрому" становлять 9,5 мільярдів доларів. Для реалізації ж нових проектів "Газпрому" необхідні десятки мільярдів доларів. Наприклад, тільки для освоєння Штокманського родовища буде потрібно 25 мільярдів доларів.

 

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |