Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Білорусія одержала від Газпрому $2,5 млрд за 50% акцій Бєлтрансгаза

Білорусія одержала від Газпрому $2,5 млрд за 50% акцій Бєлтрансгаза

PDFДрукE-mail

Білорусія одержала від Газпрому $2,5 млрд за 50% акцій БєлтрансгазаБілорусія одержала 2,5 мільярдів доларів від продажу "Газпрому" 50% акцій газотранспортного підприємства "Бєлтрансгаз", виходить з повідомлення, поширеного управлінням інформації Нацбанку Білорусії у четвер.

"За попередніми даними, за підсумками листопада об'єм золотовалютних резервів Білорусії збільшився на 2,74 мільярдів доларів. Таким чином, на 1 грудня 2011 року рівень міжнародних резервних активів у визначенні ССРД МВФ досяг 7,38 мільярдів доларів", - мовиться у повідомленні.

 

"Збільшенню золотовалютних резервів сприяло надходження коштів від продажу акцій ВАТ "Бєлтрансгаз" у розмірі 2,5 мільярдів доларів, а також конвертації нерезервних активів в резервні", - пояснює Нацбанк.

У понеділок Держкоммайно Білорусії повідомляло, що білоруська сторона чекає надходження 2,5 мільярдів доларів за проданий "Газпрому" пакет акцій "Бєлтрансгаза" протягом 15 днів єдиним платежем.

Договір про продаж 50% акцій "Бєлтрансгаза" "Газпрому" був підписаний у Москві 25 листопада. Таким чином, російський газовий холдинг консолідував 100% акцій білоруського підприємства.

Глава "Газпрому" Олексій Міллер ще в червні говорив, що холдинг згоден заплатити за 50% "Бєлтрансгаза" 2,5 мільярди доларів, що залишилися, - таку ж ціну, як за перший пакет акцій білоруської компанії.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |