Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Акції Газпрому на ММВБ змінили акції Ощадбанку в ролі локомотиву ринку

Акції Газпрому на ММВБ змінили акції Ощадбанку в ролі локомотиву ринку

PDFДрукE-mail

Акції Газпрому на ММВБ змінили акції Ощадбанку в ролі локомотиву ринкуАкції "Газпрому" на ММВБ, що дорожчають до 17.22 мск майже на 5% і коштують вже більше 184 рублів, змінили акції Ощадбанку в ролі локомотиву ринку в середу, свідчать дані біржі.
Індекс ММВБ до цієї години підвищувався на 1% до 1514,62 пункту. Акції Ощадбанку, що дорожчали протягом дня на 2,7% - майже до 90 рублів, до 17.24 мск росли в ціні лише на 0,2% до 87,75 рубля.

Приводом для активізації попиту на акції газового монополіста стали чутки, що з'явилися на ринку, про те, що "Газпром" закладає на дивіденди в 2012-2014 роках по 200 мільярдів рублів.

Як оцінює начальник управління по обслуговуванню крупних клієнтів Пробізнесбанку Євген Волков, це по 8 рублів на акцію, що складає більше 4% дивідендної прибутковості (відношення дивідендів до поточної ринкової ціни), чого раніше не було. До речі, і зростуть акції приблизно на ті ж 4%, відзначив експерт.

Позитивні новини по "Газпрому" копилися в середу протягом всього дня. Зокрема, глава Міненерго Росії Сергій Шматко заявив у четвер журналістам за підсумками зустрічі з єврокомісаром по енергетиці Гюнтером Еттінгером, що Єврокомісія готова розглядати можливість привласнення особливого статусу проекту газопроводу "Південний потік", по якому російський газ передбачається поставляти до Європи по дну Чорного моря.

У свою чергу Еттінгер повідомив, що Росія і ЄС на початку 2012 року обговорять можливість звільнення проектів російських компаній від дії положень третього енергопакету.

Третій енергетичний пакет ЄС, створений у 2009 році, включає шість законодавчих актів, що передбачають обмеження на діяльність вертикально-інтегрованих компаній в енергетичному секторі ЄС. Головна вимога пакету - розділення бізнесу по видобутку і транспортуванню енергоносіїв. Російський "Газпром" вважає, що ці нововведення направлені проти нього як головного постачальника трубопровідного газу до Європи.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |