Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Недобір газу Україною не відобразиться на його постачаннях до Європи - Єврокомісія

Недобір газу Україною не відобразиться на його постачаннях до Європи - Єврокомісія

PDFДрукE-mail

Газовий пальникЄврокомісія сподівається, що виставлений Києву рахунок за недобір газу у 2012 році не приведе до проблем в постачаннях газу в країни Європи, заявила в Брюсселі на брифінгу представник Єврокомісії Марлін Холзнер.

"Ми чекаємо, що... не буде переривань газу, і газ поставлятиметься нормально, як завжди", - наводить її слова українське інформагентство УНІАН.

"У нас немає кризи, ніхто не говорить про кризу", - додала при цьому представник Єврокомісії, відзначивши, що на сьогодні йдеться лише про вимогу Росії до України сплатити 7 мільярдів доларів за недобір газу.

Британська Financial Times з посиланням на джерело повідомила, що "Газпром" пред'явив "Нафтогазу" рахунок на 7 мільярдів доларів за недобір газу в 2012 році. У "Нафтогазі" цю інформацію підтвердили, відзначивши, що компанія вважає виконаними всі зобов'язання за минулий рік. За даними "Нафтогазу", компанія неодноразово інформувала "Газпром" про скорочення об'ємів закупівлі газу в 2012 році. Згідно з контрактом від 2009 року, мінімальний об'єм палива, до якого застосовно умову "бери або плати" (take-or-pay), складає 33,3 мільярдів кубометрів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |