Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Недобір газу Україною не відобразиться на його постачаннях до Європи - Єврокомісія

Недобір газу Україною не відобразиться на його постачаннях до Європи - Єврокомісія

PDFДрукE-mail

Газовий пальникЄврокомісія сподівається, що виставлений Києву рахунок за недобір газу у 2012 році не приведе до проблем в постачаннях газу в країни Європи, заявила в Брюсселі на брифінгу представник Єврокомісії Марлін Холзнер.

"Ми чекаємо, що... не буде переривань газу, і газ поставлятиметься нормально, як завжди", - наводить її слова українське інформагентство УНІАН.

"У нас немає кризи, ніхто не говорить про кризу", - додала при цьому представник Єврокомісії, відзначивши, що на сьогодні йдеться лише про вимогу Росії до України сплатити 7 мільярдів доларів за недобір газу.

Британська Financial Times з посиланням на джерело повідомила, що "Газпром" пред'явив "Нафтогазу" рахунок на 7 мільярдів доларів за недобір газу в 2012 році. У "Нафтогазі" цю інформацію підтвердили, відзначивши, що компанія вважає виконаними всі зобов'язання за минулий рік. За даними "Нафтогазу", компанія неодноразово інформувала "Газпром" про скорочення об'ємів закупівлі газу в 2012 році. Згідно з контрактом від 2009 року, мінімальний об'єм палива, до якого застосовно умову "бери або плати" (take-or-pay), складає 33,3 мільярдів кубометрів.

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |