Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Смотрите на сайте rozliczenie podatku toruń.

Основні поняття економіки  

Росія може збільшити закупівлі азербайджанського газу

Росія може збільшити закупівлі азербайджанського газу

PDFДрукE-mail

У жовтні 2009 року між ТОВ "Газпром експорт" і Державною нафтовою компанією Азербайджанської Республіки був підписаний довгостроковий контракт купівлі-продажу азербайджанського природного газу.В ході офіційного візиту президента Дмитра Мєдвєдєва до Азербайджану 2-3 вересня планується підписання "Газпромом" додаткової угоди до контракту про збільшення постачань до Росії азербайджанського природного газу в 2011-2012 роках, повідомляє агентство "Фінмаркет".

Помічник президента Сергій Приходько на брифінгу в середу повідомив, що можливо, буде підписана угода між "Газпромом" і Державною нафтовою компанією Азербайджану "Про додаткову угоду до контракту про збільшення постачань азербайджанського природного газу в 2011-2012 роках". Взаємодія в енергетичній сфері, а також перспективні інвестиційні проекти є пріоритетом в двосторонній співпраці, сказав він.

У жовтні 2009 року між ТОВ "Газпром експорт" і Державною нафтовою компанією Азербайджанської Республіки був підписаний довгостроковий контракт купівлі-продажу азербайджанського природного газу. Контрактні умови діючого документа передбачають постачання газу в період 2010-2015 рр. в річному об'ємі 0,5 млрд куб. м.

Досягнута домовленість про збільшення річного об'єму у 2010 році до 1 млрд куб. м з можливістю узгодження сторонами збільшення постачань. Максимальний об'єм закупівлі газу контрактом не обмежений. Вартість газу визначається формулою ціни.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |