Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

"Газпром" і RWE відмовилися від спільного проекту в електроенергетиці

"Газпром" і RWE відмовилися від спільного проекту в електроенергетиці

PDFДрукE-mail

"Газпром" і RWE відмовилися від спільного проекту в електроенергетиці"Газпром" і німецька RWE припинили переговори про можливе партнерство у сфері електроенергетики.

"По взаємній домовленості RWE і "Газпром" вирішили сьогодні відмовитися від ексклюзивних переговорів про можливість створення спільного проекту для будівництва і експлуатації електростанцій в Німеччині, Великобританії і Нідерландах", - мовиться в повідомленні німецької компанії.
Як відзначив генеральний директор RWE AG Юрген Гроссман, компанії провели дуже конструктивні переговори. "На жаль, ми поки не можемо домовитися про працездатну схему для обох сторін, щоб працювати разом", - сказав він.

ВАТ "Газпром" і RWE 14 липня підписали меморандум про взаєморозуміння, що стосується стратегічного партнерства компаній у сфері виробництва електроенергії в Європі. Сторони вивчали можливість створення спільного підприємства, до складу якого могли увійти існуючі і/або нові електростанції, що працюють на природному газі і вугіллі в Німеччині, Великобританії і країнах Бенілюксу.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |