Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Південна Корея захищає свій автопром від преміальних іномарок

Південна Корея захищає свій автопром від преміальних іномарок

PDFДрукE-mail

Недавні угоди про вільну торгівлю з Євросоюзом і США допомогли іноземним брендам збільшити свою частку ринку у Південній Кореї.

За інформацією zz-rod.net, за перші чотири місяці поточного року частка іномарок в ПК зросла до 12%, тоді як десять років тому вона становила всього 2% на ринку, де домінують місцеві Hyundai/Kia.

Не дивлячись на угоди про вільну торгівлю, влада країни ставить різного роду перешкоди на шляху іномарок. Про це zz-rod.net повідомив один з топ-менеджерів світового автопрому, що побажав залишитися анонімним через делікатність ситуації.  «Корея — це дуже захищений ринок. Не дивлячись на останні угоди відкрити його, уряд зовсім не допомагає, а навпаки, прикладає всі зусилля, щоб зберегти всі бар'єри», — відзначив він.

У березні південнокорейські парламентарії запропонували законопроект із зниження корпоративних податкових вирахувань на куповані компаніями автомобілі вартістю понад 50 млн. он ($44 000) — в цю категорію, в основному, потрапляють моделі німецьких, японських і американських виробників.  Понад половина іномарок, що імпортуються в країну, коштує більше запропонованого депутатами рівня, і щонайменше 40% імпорту ввозиться для корпоративного використання. Понад 70% імпорту Bentley, Porsche і Rolls-Royce припадає на корпоративні покупки.

Крім того, цього року комісія зі справедливої торгівлі в рамках розслідування про цінову змову провела обшуки в офісах корейської асоціації автоімпортерів, а також в представництвах Audi, BMW, Mercedes-Benz і Lexus. Недавно місцеві ЗМІ повідомили про проведення податкового розслідування діяльності корейського представництва BMW.

Відзначимо, що угоди про вільну торгівлю з Південною Кореєю були неоднозначно прийняті і в ЄС. Так, минулого року французький міністр промисловості Арно Монтебур заявив, що корейський демпінг шкодить Peugeot і Citroen. Проте прохання Франції про запровадження моніторингу на імпорт машин з Південної Кореї була відхилена через відсутність юридичних підстав для дій з боку Євросоюзу.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |