Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

криптобиржа.

Громадяни ЄС зможуть платити біткоїнами

Громадяни ЄС зможуть платити біткоїнами

PDFДрукE-mail

Fidor Bank AG став першим регульованим банком, що пропонує операції з криптовалютами

Німецький банк уклав договір з біржею віртуальних валют Kraken, заснованою американською компанією Payward. Тепер громадяни ЄС зможуть вільно виконувати всі типові банківські операції з криптовалютами.

Біржа віртуальних валют Kraken, заснована недавно американською компанією Payward, уклала ексклюзивний договір з німецьким банком Fidor Bank AG, регульованим Федеральним управлінням фінансового нагляду Німеччини. Тепер у громадян ЄС з'явиться можливість здійснювати будь-які банківські операції за допомогою біткоїнів, ріпплів та інших криптовалют. «Від самого початку нашою метою було зробити Bitcoin та інші криптовалюти законним доповненням до євро, фунтів стерлінгів та інших офіційних валют, що випускаються урядами країн», - заявив генеральний директор Payward Джесі Пауелл.

Як Америка визнала нову валюту

У серпні в США відбулася історична зустріч високопоставлених співробітників фінансових і правоохоронних органів США з керівництвом Bitcoin Foundation — організації, яка об'єднує учасників ринку віртуальної валюти біткоїн. За підсумками зустрічі представники федеральної влади США підтвердили намір розповсюдити на операції з біткоїнами правила по боротьбі з відмиванням грошей...

Читайте також: Біткойн як криптовалюта

Згідно з умовами угоди, Kraken стає ексклюзивним постачальником торгових і платіжних послуг з використанням криптовалют на всій території ЄС, крім Німеччини. Неможливість останнього обумовлена тим, що в липні Fidor вже уклав схожий контракт з німецькою біржею віртуальних валют, яка належить Bitcoin Deutschland GmbH. «Bitcoin показав себе як серйозна альтернативна віртуальна валюта, а Kraken дозволить торгувати біткоїнами так само безпечне, легко і зручно, як і будь-якою іншою іноземною валютою», - упевнений генеральний директор банку Fidor Маттіас Кронер.

Ця угода стала першою між торговими майданчиками, що займаються криптовалютами, і фінансовим інститутом, підконтрольним державним регуляторам. При цьому, як вважає пан Пауелл, решта банків послідує прикладу Fidor: «Банки побоювалися зв'язуватися з криптовалютами, але тепер, коли Fidor увійшов на цей ринок, інші послідують його прикладу, особливо побачивши, що ці альтернативні валюти повністю відповідають вимогам регуляторів».

Також про біткоїн читайте тут.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |