Важливо  

How to BTC to USD Exchange | Beaxy.com

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Громадяни ЄС зможуть платити біткоїнами

Громадяни ЄС зможуть платити біткоїнами

PDFДрукE-mail

Fidor Bank AG став першим регульованим банком, що пропонує операції з криптовалютами

Німецький банк уклав договір з біржею віртуальних валют Kraken, заснованою американською компанією Payward. Тепер громадяни ЄС зможуть вільно виконувати всі типові банківські операції з криптовалютами.

Біржа віртуальних валют Kraken, заснована недавно американською компанією Payward, уклала ексклюзивний договір з німецьким банком Fidor Bank AG, регульованим Федеральним управлінням фінансового нагляду Німеччини. Тепер у громадян ЄС з'явиться можливість здійснювати будь-які банківські операції за допомогою біткоїнів, ріпплів та інших криптовалют. «Від самого початку нашою метою було зробити Bitcoin та інші криптовалюти законним доповненням до євро, фунтів стерлінгів та інших офіційних валют, що випускаються урядами країн», - заявив генеральний директор Payward Джесі Пауелл.

Як Америка визнала нову валюту

У серпні в США відбулася історична зустріч високопоставлених співробітників фінансових і правоохоронних органів США з керівництвом Bitcoin Foundation — організації, яка об'єднує учасників ринку віртуальної валюти біткоїн. За підсумками зустрічі представники федеральної влади США підтвердили намір розповсюдити на операції з біткоїнами правила по боротьбі з відмиванням грошей...

Читайте також: Біткойн як криптовалюта

Згідно з умовами угоди, Kraken стає ексклюзивним постачальником торгових і платіжних послуг з використанням криптовалют на всій території ЄС, крім Німеччини. Неможливість останнього обумовлена тим, що в липні Fidor вже уклав схожий контракт з німецькою біржею віртуальних валют, яка належить Bitcoin Deutschland GmbH. «Bitcoin показав себе як серйозна альтернативна віртуальна валюта, а Kraken дозволить торгувати біткоїнами так само безпечне, легко і зручно, як і будь-якою іншою іноземною валютою», - упевнений генеральний директор банку Fidor Маттіас Кронер.

Ця угода стала першою між торговими майданчиками, що займаються криптовалютами, і фінансовим інститутом, підконтрольним державним регуляторам. При цьому, як вважає пан Пауелл, решта банків послідує прикладу Fidor: «Банки побоювалися зв'язуватися з криптовалютами, але тепер, коли Fidor увійшов на цей ринок, інші послідують його прикладу, особливо побачивши, що ці альтернативні валюти повністю відповідають вимогам регуляторів».

Також про біткоїн читайте тут.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |