Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Кредит під заставу нерухомості – можливість не випасти з обойми і залишитися «на плаву»

Кредит під заставу нерухомості – можливість не випасти з обойми і залишитися «на плаву»

PDFДрукE-mail

Останнім часом великою популярністю на фінансовому ринку почали користуватися кредити під заставу. Експерти пояснюють таку ситуацію негативним впливом економічної кризи, під час якої деякі люди почали відчувати фінансові проблеми. Кредит під заставу нерухомості для багатьох з них – єдиний вихід «залишитися на плаву», не втратити свою фірму, зберегти колектив або зробити дороге придбання. Окрім цього, часто це єдиний спосіб одержати гроші в найкоротші терміни.

Багато банків і фінансових компаній мають великий досвід у вирішенні фінансових проблем різного ступеня складності. Вони оформляють кредит під заставу нерухомості на найбільш вигідних для клієнта умовах, враховуючи всі його зауваження і побажання. У своїй роботі вони використовують індивідуальний підхід до клієнта у кожному конкретному випадку.

Оскільки позика під заставу нерухомість – крок важливий і відповідальний, фахівці фінансової компанії допоможуть зробити його в правильному напрямі і швидко одержати в кредит необхідну суму, яка в деяких випадках може становити до 70% вартості вашої нерухомості. Розглянемо докладніше, які переваги обіцяє клієнту такий спосіб кредитування, і чи існують в цій ситуації ризики для позичальника.

По темі: Кредит под залог недвижимости: надежно, удобно, выгодно

Отже, перш за все, одержані в кредит гроші ви зможете використовувати так, як побажаєте. Справа кредитора – надати вам позику під заставу нерухомості, ваша – знайти грошам застосування. Це може бути покупка автомобіля і квартири, закордонна поїздка і оплата за лікування близьких людей, розвиток власного бізнесу і навчання дітей за кордоном.

Окрім цього, зверніть увагу на невисокий відсоток, під який надається кредит: в одних компаній він нижчий, ніж в багатьох банках і інших фінансових організаціях. Хай це не здається вам підозрілим. Просто у цій ситуації компанія має відмінні гарантії – вашу нерухомість – комерційну і житлову, а також земельні ділянки.

Чому багато позичальників вважають за краще мати справу з такою компанією? Багато в чому завдяки тому, що для надання кредиту вона не вимагає у своїх клієнтів оберемок всіляких довідок і папірців. Бюрократичний підхід до роботи – не наш метод. Вам не треба буде йти в банк і надавати величезний перелік документів: весь процес оформлення отимет у вас зовсім небагато часу.

Після того, як ви озвучите суму, яка вам необхідна, провідні фахівці компанії підготують договір. Ви ознайомитеся з ним і, якщо не матимете ніяких заперечень, – підпишіть, після чого документ завірить нотаріус. Після цієї процедури обумовлену суму ви зможете одержати наявним або безготівковим способом.

Ще один важливий нюанс, на який вам необхідно звернути увагу. Нерухомість, яку ви надаєте під заставу, до остаточного погашення переоформляється на компанію-кредитора. Після того, як ви зробите останні виплати, нерухомість знову «переписується» на вас. Комусь такий пункт співпраці може показатися спірним. Але як запевняє сайт tvixbox.com: якщо ви регулярно виконуватимете свої зобов'язання перед кредитором вам немає потреби хвилюватися за свій будинок, квартиру або земельну ділянку.

Проте, звичайно, від неприємностей не застрахований ніхто. Тому, якщо і трапиться непередбачена ситуація і ви в якийсь момент не зможете вчасно виплатити позику під заставу, кредитор сяде з вами за стіл переговорів і ви спільно знайдете шлях виходу з ситуації, що склалася. Завдяки такому підходу, багато позичальників змогли подолати труднощі і утриматися на плаву в цей непростий у фінансовому сенсі час.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |