Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Європейський ринок докотився до найгіршого результату за 20 років

Європейський ринок докотився до найгіршого результату за 20 років

PDFДрукE-mail

Асоціація європейських автовиробників (ACEA) опублікувала у вівторок дані про продажі нових легкових автомобілів в країнах Євросоюзу в травні 2013 року.

Продажі в ЄС у порівнянні з тим же місяцем минулого року знизилися на 5,9% — до 1,08 млн. штук.  За даними ACEA, це найгірші показники для травня з 1993 року.

Найбільше зниження попиту минулого місяця спостерігаалося у французького альянсу PSA/Peugeot-Citroen — 13%. Продажі Citroen скоротилися на 15%, Peugeot — на 12%.

В іншого французького виробника — групи Renault, продажі впали на 10%, і лише 16-відсоткове збільшення попиту на машини бюджетної Dacia дещо зрівноважили спад марки Renault — 18%.

Реалізація автомобілів групи Fiat скоротилася на 11%, марки Fiat — на 6%, Alfa Romeo — на 25%, Lancia/Chrysler — на 22%.

На 11% знизилися продажі у концерну General Motors: у Opel/Vauxhall — на 8%, при цьому попит на продукцію Chevrolet впав на 23%.

По темі: General Motors наділив автомобіль "шостим відчуттям"

У Ford продажі зменшилися на піввідсотка, у групи Volkswagen — на 3%, на автомобілі марки VW — на 7%.
Відомий німецький аналітик автомобільної промисловості Фердинанд Дуденхоффер вважає, що «до відновлення європейського ринку доведеться почекати принаймні п'ять років».

Нагадаємо, що в Росії попит на нові автомобілі також продовжує знижуватися — в травні продажі скоротилися на 12% у порівнянні з тим же періодом минулого року.

Джерело: http://landsavto.info/

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |