Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Пільгове автокредитування повертається

Пільгове автокредитування повертається

PDFДрукE-mail

Глава Мінпромторгу Денис Мантуров не виключає, що нова програма пільгового автокредитування з'явиться в Росії вже у наступному місяці. За його словами, Мінпромторг вже представив уряду свої пропозиції.

Технічні подробиці поки не відомі, проте Мантуров озвучив розмір пільг. Як  повідомило jeepsavts.com, знижка по процентній ставці автокредиту буде у розмірі двох третіх від ставки рефінансування ЦБ РФ, яка на сьогодні складає 8,25%.Новая програма пільгового автокредитування, за словами чиновника, розрахована на півтора року, і в 2013 році нею зможуть скористатися до 250 тисяч жителів Росії.

Нагадаємо, що аналогічна програма в Росії вже працювала з 2009 по 2011 роки і стала дієвою антикризовою мірою для авторинку країни. Не виключено, що нова програма пільгового кредитування за своїми умовами багато в чому буде «калькою» із старою (окрім максимальної ціни придбаного автомобіля, яка з урахуванням інфляції може бути збільшена до 700 тисяч рублів).

На реалізацію програми з федерального бюджету міністерство пропонує виділити до 12,7 млрд рублів у вигляді відшкодування випадних доходів по пільгових кредитах, виданих в 2013-2014 роках. При цьому сума додаткових надходжень до бюджету до 2014 року включно, за підрахунками Мінпромторгу, перевищить 21 млрд рублів.За даними Мінпромторгу, які наводить jeepsavts.com, програма буде поширена на всі автомобілі, зокрема іноземного виробництва (близько 14% продажів в даному ціновому сегменті) і перевищить 400 тисяч штук.

Нагадаємо, в 2009-2011 році держава субсидувала ставки по автокредитах у розмірі двох третин від ставки рефінансування Банку Росії. Кредити надавалися на автомобілі, вироблені російськими компаніями або зарубіжними автобрендами в рамках угоди про промислову збірку . Цим вимогам відповідало близько шістдесяти різних моделей.

Одержувачу кредиту необхідно було провести первинний платіж у розмірі 15% від вартості автомобіля, при цьому ціна машини не повинна була перевищувати 600 тисяч рублів. Максимальний термін кредиту становив 36 місяців.

© 2021 - Економічні новини
   
| Субота, 10. Квітні 2021 || Економічні новини |