Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Суд в США відхилив вимогу "Акрона" по імпорту міндобрив з РФ

Суд в США відхилив вимогу "Акрона" по імпорту міндобрив з РФ

PDFДрукE-mail

"Акрон"Федеральний суд з питань міжнародної торгівлі в Нью-Йорку відхилив заяву крупного російського виробника мінеральних добрив - групи "Акрон" AKRN +0.05%, яка вимагає переглянути умови імпорту на північноамериканський ринок своєї аміачної селітри, мовиться в рішенні суду, що є у розпорядженні РАПСІ.

"Акрон", зокрема, намагався оспорити в судовому порядку відмову міністерства торгівлі США переглянути розпорядження про введення антидемпінгових ставок по міндобривах, що імпортуються, з РФ.

За твердженнями російської сторони, ставка була розрахована за методологією, яка застосовується в умовах неринкових економік, на базі, наданих єдиним російським виробником. В кінці 1990-х років це був "Невінномиський Азот".

Розрахунки міністерства торгівлі США стосувалися всіх російських виробників, експортна діяльність яких підпадала під держрегулювання.

Втім, антидемпінгове розслідування було припинено, введення антидемпінгових ставок було відкладено у зв'язку з домовленостями між США і Росією, досягнутими в травні 2000 року. Відповідно до цих домовленостей Росія зобов'язалася обмежити об'єм постачань і гарантувала прийнятну вартість продукції, що ввозиться.

У квітні 2011 року міністерство торгівлі США повідомило про вихід РФ з двосторонньої угоди, у зв'язку з чим з травня відносно російських виробників вводилися антидемпінгові санкції.

У вересні того ж року "Акрон" звернувся до американських властей із заявою про перегляд умов імпорту продукції - зниженні ставок, мотивуючи своє звернення зміною економічних умов, зокрема кажучи про перехід РФ до ринкової економіки.

Заяву було відхилено в листопаді 2011 року, і незабаром після цього "Акрон" звернувся до Федерального суду з питань міжнародної торгівлі, який, у свою чергу, також його відхилив, задовольнивши відповідне клопотання властей США.

РАПСІ поки не має в своєму розпорядженні коментарів представників сторін, що сперечаються.

Група "Акрон" - одна із провідних виробників мінеральних добрив в Росії. У 2012 році загальний об'єм виробництва (за вирахуванням внутрішнього споживання) зберігся на рівні попереднього року - 5,8 мільйонів тонн.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |