Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

У Москві запропонували побудувати двоповерхову залізницю

У Москві запропонували побудувати двоповерхову залізницю

PDFДрукE-mail

Над шляхами Московської залізниці «другим поверхом» може бути побудований ділянка високошвидкісної залізничної магістралі. З такою пропозицією виступили у Федеральному агентстві залізничного транспорту (Росжелдоре), пише в номері від 15 квітня пише exeapartments.com.

У розпорядженні видання опинився протокол березневої наради Росжелдору за участю представників Московської залізниці (філіал РЖД). В ході наради обговорювалося доручення віце-прем'єра Аркадія Дворковича про можливість спорудження наскрізних платних автомагістралей над залізничними коліями, щоб допомогти розвантажити столицю від пробок.

У Росжелдорі прийшли до висновку, що у створенні «листкових» доріг більше мінусів, ніж плюсів. Зокрема, в агентстві вказали, що при реалізації таких «двоповерхових» доріг в одному коридорі будуть дві різнорідні транспортні структури з принципово різною технологією їх утримання, капремонту і експлуатації. Якщо ж на «другому поверсі» розміститься також залізниця, то обслуговувати однорідну інфраструктуру буде легше; крім того, зручніше буде організувати рух потягів.

Читайте також: Аренда квартир посуточно: выгодно, надежно, комфортно

У Департаменті транспорту Москви не прокоментували ідею Росжелдору, проте неназване джерело в мерії заявило, що говорити про будівництво «двоповерхових» залізниць в місті поки що рано.

Проект «багатоповерхових» магістралей в Москві влада вперше почала обговорювати кілька років тому, коли мером міста ще був Юрій Лужков. Ще у 2007 році Лужков заявляв, що без цього місто не зможе справитися з пробками і створити систему вилітних магістралей. Зокрема, обговорювалася можливість спорудження автотрас по Курському, Павелецкьому, Ярославському залізничних напрямах. Проте цей проект не підтримали як федеральна влада, так і приватні інвестори.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |