Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
nsexy.ru путаны

Основні поняття економіки  

Абрамович оголосив Чукотку банкротом

Абрамович оголосив Чукотку банкротом

PDFДрукE-mail

Губернатор Чукотки Роман Абрамович фактично оголосив банкротом Чукотський автономний округ, повідомляє НТВ.Ru. У посланні до депутатів місцевої Думи Роман Абрамович назвав 2001 рік "роком проб і помилок".

У посланні відзначено, що Чукотка знаходиться зараз у найглибшій фінансовій і економічній кризі: бюджетникам не платять зарплату по два-три місяці.

Сума заборгованості округу перед комерційними банками співставима з розміром річного бюджету округу. На Чукоткі практично повністю відсутній сучасний банківський сектор.

У посланні Романа Абрамовича також була відзначена украй важка ситуація в харчовій, перероблній і сільськогосподарській галузях. Фінансування соціальної сфери довгий час було орієнтовано лише на виплату заробітної платні, унаслідок чого не проводився ремонт будівель і споруд.

Роман Абрамович відзначив, що уряд округу не може і не даватиме необгрунтованих обіцянок і виступає проти спроб вирішити проблеми, які накопичилися, відразу. Проте план дій на найближчий рік вже є. Так, вже зараз в окрузі вживаються серйозні заходи зі зміцнення податкової дисципліни.

Розроблені проекти, завдяки яким велика частина населених пунктів Чукотки буде повністю забезпечена електроенергією. Велику увагу буде приділено розвитку оленярства.

Вживаються заходи і в соціальній сфері: зокрема, з вересня сільські жителі не платитимуть за утримання дітей в дитячих садах. Крім цього Абрамович пообіцяв, що продовжиться переселення людей похилого віку і інвалідів в центральні райони країни. Затверджена програма спеціального безкоштовного харчування вагітних жінок і дітей до двох років, розпочата програма здорового харчування для всіх дітей округу.

На території округу буде відкритий університетський комплекс. З метою підвищення якості освіти наступного року буде введена система грантів і персональних стипендій.

 

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |