Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
девочки москвы

Основні поняття економіки  

У Росії зафіксовано перше економічне диво

У Росії зафіксовано перше економічне диво

PDFДрукE-mail

Вперше з моменту лібералізації зовнішньої торгівлі повернення експортної виручки перевищило об'єм експорту, повідомляє газета "Відомості".

У 1 кварталі 2001 року обсяг експорту російських товарів в далеке зарубіжжя склав 21,5 мільярдів доларів, а повернена звідти (зарахована на транзитні рахунки) валютна виручка - цілих 27 мільярдів доларів.

Експерти вважають, що свою роль зіграли поліпшення інвестиційного клімату і діалог бізнесу та влади, включаючи зустрічі президента з провідними підприємцями. До того ж західні банки останнім часом стали набагато прискіпливіше ставитися до походження коштів на рахунках, що мають хоч якесь відношення до російських компаній або громадян.

Поки що аналітики та експерти не наважуються робити висновки про те, чи є притік валюти до Росії тенденцією чи тимчасовим збігом обставин, - треба як мінімум дочекатися даних наступного кварталу.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |