Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Тоні Блер вирішив садити у в'язницю за нечесну конкуренцію

Тоні Блер вирішив садити у в'язницю за нечесну конкуренцію

PDFДрукE-mail

У Великобританії посилюються заходи боротьби з порушеннями правил вільної конкуренції.

Новий кабінет тоні Блера розробив законопроект, яким передбачається посилення контролю і покарання, аж до тюремного ув'язнення, за "картельну" практику, зокрема за узгодження цінової політики на ринку.

В зв'язку з цим у складі комісії зі справедливої торгівлі планується створити новий, незалежний від політиків, підрозділ, який матиме широкі повноваження для розслідувань у сфері монопольної діяльності і фактів порушення вільної конкуренції.

Законопроект буде представлений на затвердження до парламенту. Він є частиною пакету заходів, які лейбористи в ході передвиборної кампанії обіцяли прийняти у разі перемоги на парламентських виборах. Серед них також введення деяких податкових пільг, підтримка малого підприємництва і залучення інвестицій з-за кордону.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |