Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Французам довірили реконструкцію комплексу "Кремлівський"

Французам довірили реконструкцію комплексу "Кремлівський"

PDFДрукE-mail

Французька фірма Bouygues Batiment стала переможцем конкурсу інвесторів на реалізацію проекту федерального комплексу "Кремлівський", який буде споруджений за адресою: Червона площа, будинок 5.

Комплекс будівель площею 43,6 тисяч квадртних метрів знаходиться у віданні Управління справами президента РФ. Після реконструкції комплекс стане власністю Федерального державного унітарного підприємства "Федеральний комплекс "Кремлівський". Його загальна площа після реконструкції складе близько 55 тисяч квадратних метрів.

У 2001 році французька фірма стала одним з переможців міського конкурсу на кращу реставрацію, реконструкцію, нове будівництво і впорядкування об'єктів історико-містобудівного середовища Москви. Bouygues Batiment була нагороджена за високу якість реставраційних, ремонтних і будівельних робіт, проведених в головній будівлі Московського державного університету імені М.В. Ломоносова.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |