Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Казахстан хоче заробити на ввезенні ядерних відходів 40 мільярдів доларів

Казахстан хоче заробити на ввезенні ядерних відходів 40 мільярдів доларів

PDFДрукE-mail

Казахстан може прийняти для поховання на своїй території низькорадіоактивні відходи з інших країн. Таку заяву зробив, виступаючи в меджлісі, президент ЗАТ ННК "Казатомпром" Мухтар Джакішев.

Намагаючись переконати депутатів в необхідності ухвалення цього закону, Мухтар Джакішев відзначив, що це рішення дозволить заробити 30-40 мільярдів доларів протягом наступних тридцяти років. За словами Мухтара Джакишева, для поховання відходів можна використовувати відкриті уранові кар'єри в Мангишлакській області на заході країни.

Глава "Казатомпрому" також відзначив, що в найближчі 10 років Казахстан може стати одним зі світових лідерів у сфері торгівлі ураном. "За нашими розрахунками, у 2005-2008 роках почнеться дефіцит урану, оскільки складські запаси будуть вичерпані", - заявив Мухтар Джакішев.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |