Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Заява Oracle викликала зростання індексу NASDAQ

Заява Oracle викликала зростання індексу NASDAQ

PDFДрукE-mail

З початком біржових торгів на фондовому ринку США 19 червня індекс NASDAQ виріс на 1,88 відсотка до рівня 2026,09 пункта після заяви компанії Oracle про те, що прибуток за поточний квартал відповідатиме або навіть перевищить прогнозні оцінки аналітиків, повідомляє агентство Bloomberg.

Заява Oracle сприяла зростанню котирувань акцій інших комп'ютерних компаній. Так, акції Microsoft подорожчали на 2,56 відсотка. Ціна акцій самої Oracle виросла більш ніж на 13 відсотків.

На думку аналітика компанії Northern Trust Роберта Лафлера, пожвавлення на ринку акцій високотехнологічних компаній може тривати від 3 до 5 днів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |