Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Промислові замовлення у США в жовтні зменшилися на 0,4%, до $450 млрд

Промислові замовлення у США в жовтні зменшилися на 0,4%, до $450 млрд

PDFДрукE-mail

Прапор США. Об'єм промислових замовлень у США в жовтні поточного року зменшився на 1,6 мільярдів доларів, або на 0,4%, в порівнянні з вереснем і склав 450 мільярдів доларів, свідчить звіт бюро перепису населення міністерства торгівлі США.
Таким чином, опубліковані дані виявилися гіршими за очікування - експерти, опитані інформаційно-аналітичним порталом dailyFX.com, вважали, що показник знизиться на 0,3%.

За винятком транспортного сектора об'єм промислових замовлень в жовтні виріс на 0,2%.

При цьому об'єм замовлень на товари тривалого користування зменшився на 0,9 мільярдів доларів, або на 0,5%, в місячному численні - до 198,5 мільярдів доларів.

Бюро перепису населення міністерства торгівлі США щомісячно готує і публікує доповідь про промислові замовлення (Factory Orders Report). Він надає детальнішу інформацію в порівнянні з публікованим в кінці кожного місяця звітом про замовлення на товари тривалого користування (Durable Goods Orders).

До товарів тривалого користування відносяться вироби з терміном служби більше трьох років - автомобілі, меблі та інші товари. Замовлення на них в цілому складають близько 50% всіх замовлень. Об'єм замовлень на такі товари важливий для оцінки поточної економічної ситуації в країні, оскільки дає уявлення про рівень довіри споживачів до національної економіки і демонструє їх готовність витрачати значні кошти на покупку досить дорогих товарів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |