Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Тату салон Город подробности здесь.

Основні поняття економіки  

КНР і Корея прискорять проведення переговорів по зоні вільної торгівлі

КНР і Корея прискорять проведення переговорів по зоні вільної торгівлі

PDFДрукE-mail

КНР і Корея прискорять проведення переговорів по зоні вільної торгівліКитай і Південна Корея домовилися прискорити проведення переговорів за угодою про створення зони вільної торгівлі, повідомляє у вівторок агентство Сіньхуа.
Відповідна домовленість була досягнута під час зустрічі між прем'єром Держради КНР Вень Цзябао і президентом Південної Кореї, що знаходиться в Пекіні з офіційним візитом.

Вень Цзябао назвав вільну торгівлю між двома країнами "стратегічно важливою" для поглиблення економічного співробітництва в Східній Азії. Він призвав якнайскоріше почати офіційні переговори за відповідною двосторонньою угодою між КНР і Республікою Корея, а протягом року приступити до підготовки аналогічної угоди на трибічній основі - між КНР, Південною Кореєю і Японією.

Наступним етапом повинна стати зона вільної торгівлі між КНР, Південною Кореєю, Японією з одного боку і державами Асоціації країн Південно-східної Азії (АСЕАН) з іншою, додав китайський прем'єр.

Лі Мін Бак підтримав Вень Цзябао, підкресливши, що зона вільної торгівлі відповідає інтересам Південної Кореї.

Китай має угоди про вільну торгівлю з Пакистаном, АСЕАН, Ісландією, Чилі, Перу, Коста-Рікою і Новою Зеландією.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |