Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Ірландії не потрібен другий пакет фінансової допомоги, вважають в ТЕНК

Ірландії не потрібен другий пакет фінансової допомоги, вважають в ТЕНК

PDFДрукE-mail

Ірландії не потрібен другий пакет фінансової допомоги, вважають в ТЕНКІрландія, на відміну від Греції і Португалії, також одержуючих фінансову допомогу від міжнародних кредиторів в особі ЄС і МВФ, не потребує другого пакету фінансової допомоги завдяки досягнутому економічному прогресу, повідомив прес-секретар Єврокомісії Амадеу Альтафаж Тардіо на прес-конференції в Брюсселі.
В кінці листопада 2010 року уряд Ірландії, Екофін (збори міністрів економіки і фінансів 27 країн Євросоюзу) і Єврогрупа (збори міністрів фінансів 17 країн єврозони) схвалили план фінансової допомоги цій державі від ЄС і МВФ у розмірі до 85 мільярдів євро.

В даний час не особливо продуктивно заохочувати спекуляції про можливий початок другої програми допомоги в ході здійснення першої (програми - ред.) (...) Зараз важливо забезпечити виконання програми (відновлення економіки в обмін на кредити ЄС і МВФ - ред.), яка успішно реалізовувалася властями до цього (...) Цифри показують, що в Ірландії у 2011 році були позитивні показники зростання. Прогрес був у фіскальній сфері, хороший прогрес був зафіксований в процесі реструктуризації банків, - сказав він.

Напередодні старший економіст Citigroup Inc. Вільям Буітер (Willem Buiter) оголосив про необхідність застосування певних поступок в наданні фіндопомоги Ірландії - інакше, на його думку, Ірландію чекає та ж доля, що і Грецію.

Ірландські власті, навпаки, впевнені в тому, що країні вдасться першою відмовитися від кредитів ЄС і МВФ. Про це раніше заявляв прем'єр-міністр країни Енда Кенні. За його словами, уряд країни планує повернутися на борговий ринок настільки швидко, наскільки це можливо. При цьому ірландський прем'єр виразив впевненість в тому, що міжнародні рейтингові агентства вчасно підвищать кредитний рейтинг країни.

Пізніше міжнародне рейтингове агентство Fitch повідомило, що, швидше за все, не змінюватиме суверенний борговий рейтинг Ірландії "ВВВ+" (прогноз - "негативний"), навіть якщо перспективи економічного зростання в країні будуть слабкими.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |