Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Економікам ФРН і Франції не загрожує стагнація у 2012 р. - глави ЦБ

Економікам ФРН і Франції не загрожує стагнація у 2012 р. - глави ЦБ

PDFДрукE-mail

Економікам ФРН і Франції не загрожує стагнація у 2012 р. - глави ЦБВедучі економіки Європи - Німеччина і Франція - скорочуватимуться лише в короткостроковому періоді, заявили глава ЦБ ФРН Йєнс Вайдманн і глава ЦБ Франції Крістіан Нуайє.

Зокрема, Нуайє відзначив, що ВВП Франції повернеться до зростання вже весною поточного року.
"Після періоду стабільності в економіці в четвертому кварталі 2011 року і, можливо, на початку цього року, ми чекаємо поступового прискорення (зростання - ред.)", - наводить слова Нуайє агентство Франс Прес.

При цьому він відзначив, що виведення багатьох економістів про те, що в країні з останнього кварталу 2011 року почалася рецесія, не відображають реальність.

Зокрема, рецесію в кінці 2011 року - початку 2012 року прогнозували ОЕСР і статагентство Франції (Insee). Так, за розрахунками відомства, ВВП Франції в четвертому кварталі 2011 року скоротився на 0,2%. При цьому в січні-березні 2012 року ВВП країни знизиться на 0,1%.

Підтримав колегу і глава німецького фінрегулятора, який відзначив, що скорочення ВВП його країни у четвертому кварталі 2011 року - лише тимчасове явище, за яким послідує відновлення у 2012 році.

Минулого місяця Бундесбанк радикально знизив свій прогноз по зростанню ВВП ФРН у 2012 році - до 0,6% з 1,8%.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |