Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Греція до 13 лютого сформує пропозицію по списанню боргу

Греція до 13 лютого сформує пропозицію по списанню боргу

PDFДрукE-mail

Прапор ГреціїГреція планує висунути офіційну пропозицію по частковій реструктуризації боргу, що знаходиться на балансі приватних інвесторів до 13 лютого, повідомляє агентство Рейтер з посиланням на джерело в Єврогрупі.

"Інтенсивні консультації з приватним сектором продовжаться (...), плануємо висунути офіційну пропозицію 13 лютого", - сказав співбесідник агентства.
Успішні переговори з інвесторами - одна з ключових умов розблокування другого пакету фіндопомоги Греції міжнародними кредиторами в особі ЄС і МВФ.

Євросоюз раніше наказав приватним інвесторам списати 50% номінальної вартості грецького боргу, це повинно скоротити 360-мільярдний борг приблизно на 100 мільярдів євро. Залежно від терміну погашення і відсотку по нових облігаціях об'єм списань може досягти 65-70%.

Якщо Греція до 20 березня, коли країні необхідно погасити облігації 14,5 мільярдів євро, не одержить коштів від міжнародних кредиторів, їй загрожує дефолт: таких коштів в Афін немає.

У зв'язку з цим, представники Євросоюзу чинять тиск на Грецію і її приватних кредиторів, вимагаючи угоди.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |