Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Суперподаток на бонуси банкірів в Британії не спрацював

Суперподаток на бонуси банкірів в Британії не спрацював

PDFДрукE-mail

Колишній міністр фінансів Великобританії Алістер ДарлінгКолишній міністр фінансів Великобританії Алістер Дарлінг визнав, що введений минулого року суперподаток на бонуси банкірів провалився - учасники ринку знайшли способи обійти податок і продовжили виплачувати величезні бонуси, пише британська Financial Times.

Варто нагадати, що в кінці минулого року британські власті оголосили про введення 50-процентного податку на бонуси по резельтатах 2009 року. Завдяки "суперподатку" влада сподівалася залучити до бюджету не менше 500 мільйонів фунтів і витратити їх частину на створення фонду, який надаватиме робочі місця для молодих британців у віці від 18 до 24 років, що не працюють більше півроку.

За словами Дарлінга, банки навчилися обходити закон завдяки "живій уяві" фінансистів. Проте, екс-міністр попередив представників банківського сектора, що якщо вони як і раніше проявлятимуть зневагу до претензій основної маси населення, з боку нового уряду можуть послідувати нові санкції.

Багатомільярдні бонуси топ-менеджерам і трейдерам у світлі світової фінансової кризи викликали жорстку критику як громадськості, так і політичних кругів. Деякі фахівці безпосередньо пов'язали високі премії з кризою, оскільки нинішня система нагородження, на їх думку, стимулює банкірів брати на себе найбільш високі ризики.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |