Важливо  

Секс в Иркутске проститутки в Иркутске.

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Суперподаток на бонуси банкірів в Британії не спрацював

Суперподаток на бонуси банкірів в Британії не спрацював

PDFДрукE-mail

Колишній міністр фінансів Великобританії Алістер ДарлінгКолишній міністр фінансів Великобританії Алістер Дарлінг визнав, що введений минулого року суперподаток на бонуси банкірів провалився - учасники ринку знайшли способи обійти податок і продовжили виплачувати величезні бонуси, пише британська Financial Times.

Варто нагадати, що в кінці минулого року британські власті оголосили про введення 50-процентного податку на бонуси по резельтатах 2009 року. Завдяки "суперподатку" влада сподівалася залучити до бюджету не менше 500 мільйонів фунтів і витратити їх частину на створення фонду, який надаватиме робочі місця для молодих британців у віці від 18 до 24 років, що не працюють більше півроку.

За словами Дарлінга, банки навчилися обходити закон завдяки "живій уяві" фінансистів. Проте, екс-міністр попередив представників банківського сектора, що якщо вони як і раніше проявлятимуть зневагу до претензій основної маси населення, з боку нового уряду можуть послідувати нові санкції.

Багатомільярдні бонуси топ-менеджерам і трейдерам у світлі світової фінансової кризи викликали жорстку критику як громадськості, так і політичних кругів. Деякі фахівці безпосередньо пов'язали високі премії з кризою, оскільки нинішня система нагородження, на їх думку, стимулює банкірів брати на себе найбільш високі ризики.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |