Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Оніщенко поверне на російський ринок курятину із США

Оніщенко поверне на російський ринок курятину із США

PDFДрукE-mail

Більше 100 американських підприємств готові почати постачання до Росії курячого м'ясаБільше 100 американських підприємств готові почати постачання до Росії курячого м'яса, відновленню постачань заважає позиція американських чиновників, заявив глава Роспотребнагляду Геннадій Оніщенко.

Він повідомив, що Росії не зрозуміла "істерика", що почалася в США, у зв'язку з вимогою Россільгоспнагляду провести інспекцію ряду американських підприємств, які збираються поставляти курятину в РФ. Оніщенко також розповів, що із США поступив список із 108 підприємств, які готові поставляти курятину за новими технологіями - без обробки хлором, передає "Фінмаркет".

За словами Головного санітарного лікаря РФ, в списку є підприємства, до яких у минулому були претензії, і нові підприємства, які повинні проінспектувати експерти Россільгоспнагляду.

Він повідомив, що проведення інспекцій було однією з вимог Росії для відновлення постачань американської курятини. "Ті підприємства, до яких були претензії, не будуть допущені до Росії, це ми однозначно говоримо. Ті, які дійсно перейшли на нові технології, будь ласка, везіть до нас це м'ясо птиці", - сказав глава Роспотребнагляду.

Раніше Оніщенко заявив, що постачання курятини із США в РФ можуть поновитися у вересні.

Головний санлікар розповів, що Росія і США вже обмінялися офіційними документами про те, що США підтверджують готовність змінити технологію обробки м'яса птиці для постачань в РФ курятини без хлору.

"Тепер наші партнери із США представлять нам список підприємств, які поставлятимуть куряче м'ясо до Росії. Потім будуть інспекції на американські підприємства на предмет того, чи освоїли вони технологію обробки курятини без хлормістких препаратів. Лише після цього йтимуть постачання", - сказав глава Роспотребнагляду.

1 січня 2010 року в Росії набули чинності санітарні правила, які забороняють ввезення і реалізацію м'яса птиці, обробленого хлором. Під забороною опинилася вся курятина, що поставляється на ринок РФ із США.

Російські і американські експерти провели серію переговорів з питань відновлення постачань американської курятини. У результаті США погодилися виконати російські вимоги до обробки курятини без хлора.

Ввозити курятину, оброблену хлором, заборонено в ЄС. При обробці м'яса птиці в ЄС хлормісткі препарати не застосовуються.

У червні президент Барак Обама після переговорів з російським лідером Дмитром Мєдвєдєвим сказав журналістам у Вашингтоні, що вони домовилися зняти бар'єри на шляху постачань в РФ м'яса птиці.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |