Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Новости туризма италия смотрите на www.italycoast.ru.

Основні поняття економіки  

Герцогиня Йоркська поставила під загрозу банкрутства весь монарший будинок Великобританії

Герцогиня Йоркська поставила під загрозу банкрутства весь монарший будинок Великобританії

PDFДрукE-mail

Герцогиня Йоркська Сара ФергюссонГерцогиня Йоркська Сара Фергюссон намагається уникнути банкрутства. Її борги досягли суми, що перевищує 5 мільйонів фунтів. Реальних джерел для погашення боргів герцогиня не має, відсотки по них в США вийшли з-під контролю.

Борг виявився удвічі більшим, ніж передбачалося, і загрожує безпрецедентним для монаршого будинку банкрутством. За всю історію монархії жоден член королівської сім'ї не оголошувався банкрутом.
Королева Великобританії Єлизавета II "глибоко стурбована" фінансовим положенням потопаючої в боргах герцогині.

Один з фінансових радників Букингемського палацу вже рекомендував герцогині Сарі Фергюссон добровільне банкрутство - у неї немає реальних джерел доходу для погашення боргів.

"Ніколи раніше жоден із старших членів королівської родини банкрутом не оголошувався, - відзначають британські ЗМІ. - Але такий розвиток подій все більш ймовірний".

Над "планом порятунку" Фергюссон працює сам герцог Йоркський, який знаходиться в розлученні з дружиною з 1996 року.

The Sunday Telegraph пояснює це, зокрема, тим, що банкрутство герцогині загрожує стати утрудненням, зокрема, для самого принца Ендрю, який є спеціальним представником Великобританії по міжнародній торгівлі і розвитку.

Ситуація ускладнюється ще і тим, що сама британська королева Єлизавета II опинилася в обмежених фінансових обставинах. У середині липня повідомлялося про те, що вона вимушена почати розпродаж свого майна. Недавно через обвалення прибудови вимагаючого ремонту Букингемського палацу трохи постраждала дочка монарха - принцеса Ганна.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |