Важливо  

домохозяйки чат виртуального секса на vibragame.ru

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Герцогиня Йоркська поставила під загрозу банкрутства весь монарший будинок Великобританії

Герцогиня Йоркська поставила під загрозу банкрутства весь монарший будинок Великобританії

PDFДрукE-mail

Герцогиня Йоркська Сара ФергюссонГерцогиня Йоркська Сара Фергюссон намагається уникнути банкрутства. Її борги досягли суми, що перевищує 5 мільйонів фунтів. Реальних джерел для погашення боргів герцогиня не має, відсотки по них в США вийшли з-під контролю.

Борг виявився удвічі більшим, ніж передбачалося, і загрожує безпрецедентним для монаршого будинку банкрутством. За всю історію монархії жоден член королівської сім'ї не оголошувався банкрутом.
Королева Великобританії Єлизавета II "глибоко стурбована" фінансовим положенням потопаючої в боргах герцогині.

Один з фінансових радників Букингемського палацу вже рекомендував герцогині Сарі Фергюссон добровільне банкрутство - у неї немає реальних джерел доходу для погашення боргів.

"Ніколи раніше жоден із старших членів королівської родини банкрутом не оголошувався, - відзначають британські ЗМІ. - Але такий розвиток подій все більш ймовірний".

Над "планом порятунку" Фергюссон працює сам герцог Йоркський, який знаходиться в розлученні з дружиною з 1996 року.

The Sunday Telegraph пояснює це, зокрема, тим, що банкрутство герцогині загрожує стати утрудненням, зокрема, для самого принца Ендрю, який є спеціальним представником Великобританії по міжнародній торгівлі і розвитку.

Ситуація ускладнюється ще і тим, що сама британська королева Єлизавета II опинилася в обмежених фінансових обставинах. У середині липня повідомлялося про те, що вона вимушена почати розпродаж свого майна. Недавно через обвалення прибудови вимагаючого ремонту Букингемського палацу трохи постраждала дочка монарха - принцеса Ганна.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |