Важливо  

Читайте також  

У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Широкий выбор противоударных телефонов Land Rover на сайте mobiok.com.ua. | Наша клиника проводит в Днепре УЗИ (ультразвуковое исследование). Метод является абсолютно безопасным и в отличии от рентгеновского обследования. Высокая информативность, возможность повторять исследование, дают методу преимущество. Недорогая стоимость проведения УЗИ в Днепре позволяют любому пациенту сделать обследование в нужном количестве. Клиника репродуктивной медицины и гинекологии приглашает Вас на обследование в г. Днепр на Левом берегу

Основні поняття економіки  

Герцогиня Йоркська поставила під загрозу банкрутства весь монарший будинок Великобританії

Герцогиня Йоркська поставила під загрозу банкрутства весь монарший будинок Великобританії

PDFДрукE-mail

Герцогиня Йоркська Сара ФергюссонГерцогиня Йоркська Сара Фергюссон намагається уникнути банкрутства. Її борги досягли суми, що перевищує 5 мільйонів фунтів. Реальних джерел для погашення боргів герцогиня не має, відсотки по них в США вийшли з-під контролю.

Борг виявився удвічі більшим, ніж передбачалося, і загрожує безпрецедентним для монаршого будинку банкрутством. За всю історію монархії жоден член королівської сім'ї не оголошувався банкрутом.
Королева Великобританії Єлизавета II "глибоко стурбована" фінансовим положенням потопаючої в боргах герцогині.

Один з фінансових радників Букингемського палацу вже рекомендував герцогині Сарі Фергюссон добровільне банкрутство - у неї немає реальних джерел доходу для погашення боргів.

"Ніколи раніше жоден із старших членів королівської родини банкрутом не оголошувався, - відзначають британські ЗМІ. - Але такий розвиток подій все більш ймовірний".

Над "планом порятунку" Фергюссон працює сам герцог Йоркський, який знаходиться в розлученні з дружиною з 1996 року.

The Sunday Telegraph пояснює це, зокрема, тим, що банкрутство герцогині загрожує стати утрудненням, зокрема, для самого принца Ендрю, який є спеціальним представником Великобританії по міжнародній торгівлі і розвитку.

Ситуація ускладнюється ще і тим, що сама британська королева Єлизавета II опинилася в обмежених фінансових обставинах. У середині липня повідомлялося про те, що вона вимушена почати розпродаж свого майна. Недавно через обвалення прибудови вимагаючого ремонту Букингемського палацу трохи постраждала дочка монарха - принцеса Ганна.

© 2018 - Економічні новини
   
| Понеділок, 23. Липня 2018 || Економічні новини |