Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Герцогиня Йоркська поставила під загрозу банкрутства весь монарший будинок Великобританії

Герцогиня Йоркська поставила під загрозу банкрутства весь монарший будинок Великобританії

PDFДрукE-mail

Герцогиня Йоркська Сара ФергюссонГерцогиня Йоркська Сара Фергюссон намагається уникнути банкрутства. Її борги досягли суми, що перевищує 5 мільйонів фунтів. Реальних джерел для погашення боргів герцогиня не має, відсотки по них в США вийшли з-під контролю.

Борг виявився удвічі більшим, ніж передбачалося, і загрожує безпрецедентним для монаршого будинку банкрутством. За всю історію монархії жоден член королівської сім'ї не оголошувався банкрутом.
Королева Великобританії Єлизавета II "глибоко стурбована" фінансовим положенням потопаючої в боргах герцогині.

Один з фінансових радників Букингемського палацу вже рекомендував герцогині Сарі Фергюссон добровільне банкрутство - у неї немає реальних джерел доходу для погашення боргів.

"Ніколи раніше жоден із старших членів королівської родини банкрутом не оголошувався, - відзначають британські ЗМІ. - Але такий розвиток подій все більш ймовірний".

Над "планом порятунку" Фергюссон працює сам герцог Йоркський, який знаходиться в розлученні з дружиною з 1996 року.

The Sunday Telegraph пояснює це, зокрема, тим, що банкрутство герцогині загрожує стати утрудненням, зокрема, для самого принца Ендрю, який є спеціальним представником Великобританії по міжнародній торгівлі і розвитку.

Ситуація ускладнюється ще і тим, що сама британська королева Єлизавета II опинилася в обмежених фінансових обставинах. У середині липня повідомлялося про те, що вона вимушена почати розпродаж свого майна. Недавно через обвалення прибудови вимагаючого ремонту Букингемського палацу трохи постраждала дочка монарха - принцеса Ганна.

© 2019 - Економічні новини
   
| Понеділок, 22. Липня 2019 || Економічні новини |