Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Найзабезпеченішими в Європі виявилися бельгійські сім'ї

Найзабезпеченішими в Європі виявилися бельгійські сім'ї

PDFДрукE-mail

Бельгійські сім'ї - найбагатші в ЄвросоюзіБельгійські сім'ї - найбагатші в Євросоюзі, до такого висновку приходить в новій доповіді європейська статистична служба Eurostat.

За бельгійцями з великим відривом слідують італійці і німці, передає ІТАР-ТАРС. Згідно з даними статистичної служби, бельгійські домогосподарства накопичили 916 млрд євро, що складає 210% від ВВП їх країни. Середня бельгійська сім'я як заощадження має близько 156 тисяч євро - це більше, ніж громадяни всієї решти країн Європейського союзу.
Як вважають співробітники агентства, відкладати гроші бельгійців примушує висока заборгованість держави. Багато сімей побоюються, що для скорочення боргу держава може підняти податки, і вони намагаються зробити заощадження до цього моменту. Крім того, експерти пояснюють їх накопичення природною схильністю бельгійців до ощадливості, як вважають їх сусіди французькі, іноді граничить з скупуватістю і примушує жителів Франції придумувати жарти на цю тему.

До початку кризи у 2007 році статок бельгійських сімей оцінювався в 882 млрд євро. У 2008 році у момент піку економічної кризи їх заощадження скоротилися до 795 млрд євро, а на початку 2009 року їм вдалося повернути і навіть збільшити накопичення.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |