Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Українська співробітниця Credit Suisse засудила працедавців за статеву дискримінацію

Українська співробітниця Credit Suisse засудила працедавців за статеву дискримінацію

PDFДрукE-mail

Колишня співробітниця Credit Suisse подала позов проти своїх працедавців на 13,5 млн. фунтів стерлінгівКолишня співробітниця Credit Suisse подала позов проти своїх працедавців на 13,5 млн. фунтів стерлінгів за звільнення після повернення з декретної відпустки, пише Daily Mail.

Оксана Денисенко, уродженка України, займала пост віце-президента банку по роботі з українськими клієнтами. У березні 2006 року Денисенко пішла в декретну відпустку, під час якої її замінив інший працівник.
Після виходу Денисенко з декрету в травні 2007 року замінюючий її співробітник продовжив виконувати свої обов'язки спільно з нею, а ще через сім місяців дирекція компанії оголосила Денисенко про звільнення, аргументував це рішення тим, що дві люди, ведучі інвестиційний бізнес в Україні банку не потрібні.

Суд ухвалив, що Денисенко, яка одержувала шестизначну зарплату, потрапила під скорочення саме через свою декретну відпустку, і в цьому полягала статева дискримінація.

Представники банку стверджують, що вони не здійснювали нічого протизаконного. За їх словами, Credit Suisse тримав двох співробітників на одному місці через різке зростання ринку. "Ми розчаровані цим рішенням, оскільки Credit Suisse завжди надавав всім рівні можливості і ніколи не виправдовував яку-небудь дискримінацію", - цитує заяву банку видання.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |