Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

may be dai Hoàng gia việt

Українська співробітниця Credit Suisse засудила працедавців за статеву дискримінацію

Українська співробітниця Credit Suisse засудила працедавців за статеву дискримінацію

PDFДрукE-mail

Колишня співробітниця Credit Suisse подала позов проти своїх працедавців на 13,5 млн. фунтів стерлінгівКолишня співробітниця Credit Suisse подала позов проти своїх працедавців на 13,5 млн. фунтів стерлінгів за звільнення після повернення з декретної відпустки, пише Daily Mail.

Оксана Денисенко, уродженка України, займала пост віце-президента банку по роботі з українськими клієнтами. У березні 2006 року Денисенко пішла в декретну відпустку, під час якої її замінив інший працівник.
Після виходу Денисенко з декрету в травні 2007 року замінюючий її співробітник продовжив виконувати свої обов'язки спільно з нею, а ще через сім місяців дирекція компанії оголосила Денисенко про звільнення, аргументував це рішення тим, що дві люди, ведучі інвестиційний бізнес в Україні банку не потрібні.

Суд ухвалив, що Денисенко, яка одержувала шестизначну зарплату, потрапила під скорочення саме через свою декретну відпустку, і в цьому полягала статева дискримінація.

Представники банку стверджують, що вони не здійснювали нічого протизаконного. За їх словами, Credit Suisse тримав двох співробітників на одному місці через різке зростання ринку. "Ми розчаровані цим рішенням, оскільки Credit Suisse завжди надавав всім рівні можливості і ніколи не виправдовував яку-небудь дискримінацію", - цитує заяву банку видання.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |