Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Через російську засуху дорожчає мука в Мексиці

Через російську засуху дорожчає мука в Мексиці

PDFДрукE-mail

Ціна на пшеничну муку в Мексиці  виросла за липень на 20%Ціна на пшеничну муку в Мексиці, яка вимушена майже половину своїх потреб в зерні покривати за рахунок зовнішніх закупівель, виросла за липень на 20% у зв'язку з сильною засухою в Росі.

"Якщо на початку липня мішок муки вагою 44 кілограми коштував 210 песо (16,8 долара), то в кінці місяця його вартість виросла до 260 песо (20 доларів)", - повідомив журналістів у четвер голова Національної палати хлібної промисловості Мексики Леопольдо Гонсалес. Він заявив, що в серпні ціни на пшеничну муку в Мексиці зростуть ще приблизно на 20%. На його думку, це буде пов'язано з рішенням російського уряду заборонити експорт зерна з 15 серпня.

На сьогодні Росія входить в трійку найбільших експортерів зерна у світі, але 5 серпня уряд РФ ввів тимчасову заборону на вивіз зерна, яка діятиме з 15 серпня до 31 грудня 2010 року. Мексика, яка самостійно задовольняє свої потреби в пшениці лише на 55%, щорічно купує зернових на суму 2,3 мільярдів доларів.

Глава Національної палати хлібної промисловості Мексики додав, що за минулий місяць зростання цін на пшеницю помічено на всіх найбільших світових зернових біржах. На найбільшій у світі зерновій біржі Чікаго бушель пшениці (27,3 кілограма) в липні в порівнянні з червнем подорожчав на 2,9 долара і склав 7,25 долара за бушель.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |