Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Ціни на лососину в Росії виростуть вдвічі

Ціни на лососину в Росії виростуть вдвічі

PDFДрукE-mail

Через зниження улову ціни на лососину цього року значно виростутьЧерез зниження улову ціни на лососину цього року значно виростуть, що позначиться і на загальному зростанні споживчих цін на рибу

З початку року і до середини серпня майже на третину знизиться улов червоної риби російськими рибаками. У 2009 році було виловлено 540 тисяч тонн, але цього року в кращому разі буде виловлено 360 тисяч тонн лососевих видів риб, повідомив РБК daily керівник інвестиційно-аналітичної групи ГК "Хладопродукт" Тімур Мітупов. Через зниження улову ціни на лососину цього року значно виростуть, що позначиться і на загальному зростанні споживчих цін на рибу. Сьогодні оптова ціна на горбушу на Далекому Сході складає в середньому близько 65 рублів за кілограм і продовжує рости, тоді як роком раніше вона складала близько 35 рублів. У Москві оптові ціни на горбушу зараз коливаються в межах 85-95 рублів - 45-50 рублів роком раніше.

Ще одна причина зростання цін в тому, що норвезька сьомга подолала психологічний бар'єр на оптовому ринку в 300 рублів за кілограм. З урахуванням митних платежів і сплати ПДВ при імпорті сьомги ціни в Росії виростуть в середньому на 15 рублів. Враховуючи і без того високу ціну на сьомгу, деякі імпортери почали відмовлятися від неї.

У цих умовах експерти побоюються, що на російському ринку виникне дефіцит червоної риби і, як наслідок, подальше зростання цін. Зате у російської риби з'являється можливість потіснити норвезьку сьомгу з російського ринку через свою дешевизну.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |