Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Агентство Moody’s попередило США, Німеччину, Великобританію і Францію

Агентство Moody’s попередило США, Німеччину, Великобританію і Францію

PDFДрукE-mail

агентство Moody'sВищі інвестиційні рейтинги США, Великобританії, Німеччини і Франції можуть бути знижені через  проблеми у сфері державних фінансів цих країн, мовиться в опублікованій прес-службою агентства Moody's доповіді "Моніторинг суверенних рейтингів Ааа", про що інформує діловий портал BFM.ru.

Враховуючи довгострокову динаміку боргового навантаження і доступність запозичень в цих країнах, вищі рейтинги квартету зберігають стійкі позиції, мовиться в доповіді. Проте, заходи, що вживаються урядами цих країн, по скороченню дефіциту бюджетів створюють нові складнощі у сфері держфінансів, яких не було ще кілька місяців тому. Ці виклики можуть наблизити момент, коли рейтинги кожної з перерахованих країн потраплять в список агентства на перегляд з можливістю пониження, попереджають аналітики Moody's.

У числі нових завдань і проблем перед урядами США, Великобританії, Німеччини і Франції Moody's називає: пожвавлення економічного зростання в умовах, коли заходи стимулювання економіки бюджетними коштами недоступні; відновлення або отримання доступу до недорогих грошей за рахунок програми оздоровлення державних фінансів; скорочення тимчасового проміжку для вирішення фіскальних проблем.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |