Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Майже 50% латишів трудяться за 11 тисяч рублів в місяць

Майже 50% латишів трудяться за 11 тисяч рублів в місяць

PDFДрукE-mail

67% жителів Латвії одержують менше 300 латів 67% жителів Латвії одержують менше 300 латів (близько 16,5 тисяч рублів) в місяць після сплати податків. Такі дані Центрального статистичного управління (ЦСУ), опубліковані у четвер, 19 серпня. Як повідомляє NovoNews з посиланням на радіо SWH+, менш ніж за 200 латів (близько 11 тис. руб.) трудиться майже 42,5% трудящих.

У свою чергу від 200 до 300 латів складає зарплата 25% жителів Латвії. Проте, як відзначає видання, в порівнянні з першим кварталом число людей, одержуючих 200 латів в місяць, трохи зменшилося. На початку року такі зарплати одержували 45,3% що працюють, в другому кварталі 2009 року - 35,4%.

З 23,1% до 24,8% зросла кількість одержуючих від 200 до 300 латів, проте роком раніше їх було більше - 26,7%.

Нагадаємо, що Латвія, яка в 2009 році сильно постраждала від фінансової кризи, зараз переживає найглибший в Євросоюзі економічний спад. ВВП Латвії скоротився в минулому році на 18%, а безробіття виросло до "рекордного" в ЄС рівня - 21%.

Республіка звернулася по допомогу до країн Північної Європи і МВФ, які погодилися надати цій країні позику в 7,5 млрд євро.

На відміну від більшості європейських країн, похмурі прогнози і очікування у зв'язку з нинішнім глобальним економічним спадом в Латвії реалізувалися повною мірою. Важка економічна ситуація в цій країні змусила багато її жителів інакше поглянути на два останні десятиліття її незалежного існування.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |