Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

McDonald's розмістить в Гонконзі облігації, номіновані в юанях

McDonald's розмістить в Гонконзі облігації, номіновані в юанях

PDFДрукE-mail

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's оголосила у четвер про свої плани розмістити в Гонконзі облігації, номіновані в юанях, на суму 30 млн. доларів, повідомляє агентство AFP.

Термін розміщення паперів складе три роки. Купонні виплати складуть 3% річних, і облігації розповсюджуватимуться виключно серед інституційних інвесторів. У заяві компанії, супроводжуючій повідомлення про підготовлювану емісію, мовиться, що цей випуск знаменує собою "відкриття для міжнародних компаній нового каналу залучення інвестицій, які допоможуть реалізувати проекти на території Китаю".

Китай минулого року оголосив про плани розширення використання юаня на території Гонконгу. У липні Центробанки Китаю і Гонконгу підписали угоду, що передбачає посилення ролі китайської національної валюти на території Гонконгу.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |