Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Світові ціни на нафту виросли на статданних із США

Світові ціни на нафту виросли на статданних із США

PDFДрукE-mail

Світові ціни на нафту виросли на статданних із СШАСвітові ціни на нафту за підсумками торгів у п'ятницю, 1 лютого, підвищилися на тлі статданних по ринку праці в США, свідчать дані торгів.

Ціна березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil до завершення торгів на біржі в Лондоні збільшилася на 1,21 долара або 1% - до 116,76 долара за баррель.

Вартість березневих ф'ючерсів на легку нафту марки WTI на нью-йоркській біржі підвищилася на 0,28 долара - до 97,77 долара за баррель.

За даними міністерства праці США, число робочих місць в несільськогосподарських галузях економіки цієї країни в січні виросло на 157 тисяч, при цьому безробіття зросло до 7,9% з 7,8% в грудні. Експерти припускали збільшення на 165 тисяч місць і збереження безробіття на грудневому рівні. Порадували учасників ринку переглянуті показники за листопад і грудень, згідно з якими число робочих місць виросло на 196 тисяч і 247 тисяч відповідно. Такий перегляд означає, що в сумі економіка створила на 127 тисяч робочих місць більше, ніж за попередніми оцінками.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |