Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Світові ціни на нафту виросли на статданних із США

Світові ціни на нафту виросли на статданних із США

PDFДрукE-mail

Світові ціни на нафту виросли на статданних із СШАСвітові ціни на нафту за підсумками торгів у п'ятницю, 1 лютого, підвищилися на тлі статданних по ринку праці в США, свідчать дані торгів.

Ціна березневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil до завершення торгів на біржі в Лондоні збільшилася на 1,21 долара або 1% - до 116,76 долара за баррель.

Вартість березневих ф'ючерсів на легку нафту марки WTI на нью-йоркській біржі підвищилася на 0,28 долара - до 97,77 долара за баррель.

За даними міністерства праці США, число робочих місць в несільськогосподарських галузях економіки цієї країни в січні виросло на 157 тисяч, при цьому безробіття зросло до 7,9% з 7,8% в грудні. Експерти припускали збільшення на 165 тисяч місць і збереження безробіття на грудневому рівні. Порадували учасників ринку переглянуті показники за листопад і грудень, згідно з якими число робочих місць виросло на 196 тисяч і 247 тисяч відповідно. Такий перегляд означає, що в сумі економіка створила на 127 тисяч робочих місць більше, ніж за попередніми оцінками.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |