Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії  Русская блондинка мастурбирует анал в порно чате

Основні поняття економіки  

Президент Аргентини Крістіна Кіршнер розкритикувала МВФ за винесений країні осуд

Президент Аргентини Крістіна Кіршнер розкритикувала МВФ за винесений країні осуд

PDFДрукE-mail

Президент Аргентини Крістіна Фернандес де КіршнерПрезидент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер у суботу розкритикувала рішення Міжнародного Валютного Фонду, що оголосив країні осуд за недотримання стандартів при вимірюванні показника інфляції і ВВП.


Рада директорів фонду у п'ятницю зажадала від Буенос-Айреса привести до 13 листопада у відповідність із стандартами МВФ методологію розрахунку рівня інфляції і об'єму ВВП, і оголосив Аргентині осуд. У суботу міністр економіки Аргентини Ернан Лоренсино повідомив, що країна до кінця цього року почне вимірювати інфляцію за допомогою нового індексу і використовуватиме іншу методику. За офіційними даними, в 2012 році інфляція в Аргентині складала 10,8%, за підрахунками незалежних консалтингових агентств цей показник склав 25,6%.

"Де був МВФ, який не зміг попередити кризу? Де він був, коли формувалися вже не мильні фінансові міхурі, а величезні аеростати?", - написала вона в Twitter. На її думку, основна причина "гніву" МВФ на Аргентину в тому, що країна "наодинці, без доступу на світовий фінансовий ринок збільшила ВВП на 90% за десять років".

"Що за параметри, що за "процедури" використовує МВФ для країн, що потерпіли крах, які продовжують набирати борги, і в яких народ втратив надію? Що відбувається з нашими країнами, що розвиваються, - тими, хто підтримував світову економіку останні десять років, і на кого зараз хочуть перекласти відповідальність за розбиті іншими тарілки?", - написала вона.

"Чи відома хоч одна санкція МВФ відносно тих, хто розбагатів, а потім розорив світ? Ні, перша міра, яку приймає МВФ - проти Аргентини", - продовжила Кіршнер. На її думку, слово "Аргентина" є "лайкою" для "світової фінансової системи грабежу і її породжень".

 

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |