Важливо  

Читайте також  

 Русская блондинка мастурбирует анал в порно чате

Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Президент Аргентини Крістіна Кіршнер розкритикувала МВФ за винесений країні осуд

Президент Аргентини Крістіна Кіршнер розкритикувала МВФ за винесений країні осуд

PDFДрукE-mail

Президент Аргентини Крістіна Фернандес де КіршнерПрезидент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер у суботу розкритикувала рішення Міжнародного Валютного Фонду, що оголосив країні осуд за недотримання стандартів при вимірюванні показника інфляції і ВВП.


Рада директорів фонду у п'ятницю зажадала від Буенос-Айреса привести до 13 листопада у відповідність із стандартами МВФ методологію розрахунку рівня інфляції і об'єму ВВП, і оголосив Аргентині осуд. У суботу міністр економіки Аргентини Ернан Лоренсино повідомив, що країна до кінця цього року почне вимірювати інфляцію за допомогою нового індексу і використовуватиме іншу методику. За офіційними даними, в 2012 році інфляція в Аргентині складала 10,8%, за підрахунками незалежних консалтингових агентств цей показник склав 25,6%.

"Де був МВФ, який не зміг попередити кризу? Де він був, коли формувалися вже не мильні фінансові міхурі, а величезні аеростати?", - написала вона в Twitter. На її думку, основна причина "гніву" МВФ на Аргентину в тому, що країна "наодинці, без доступу на світовий фінансовий ринок збільшила ВВП на 90% за десять років".

"Що за параметри, що за "процедури" використовує МВФ для країн, що потерпіли крах, які продовжують набирати борги, і в яких народ втратив надію? Що відбувається з нашими країнами, що розвиваються, - тими, хто підтримував світову економіку останні десять років, і на кого зараз хочуть перекласти відповідальність за розбиті іншими тарілки?", - написала вона.

"Чи відома хоч одна санкція МВФ відносно тих, хто розбагатів, а потім розорив світ? Ні, перша міра, яку приймає МВФ - проти Аргентини", - продовжила Кіршнер. На її думку, слово "Аргентина" є "лайкою" для "світової фінансової системи грабежу і її породжень".

 

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |