Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Будівництво нового гірничо-збагачувального комбінату ропочате в Білорусії

Будівництво нового гірничо-збагачувального комбінату ропочате в Білорусії

PDFДрукE-mail

У Гомелській області Білорусії на діючому майданчику Петриківського родовища калійних солей урочисто заклали перший камінь у фундамент будівництва нового об'єкта, пише Поступ. На майданчику родовища буде побудований новий гірничо-збагачувальний комбінат калійних солей.За словами  генерального  директора  ВАТ «Білоруськалій» Валерія Кирієнко, до грудня 2019 року на новому виробництві буде випущена перша продукція гірничо-збагачувального комбінату. На проектну потужність  підприємство вийде через два роки з моменту запуску - до грудню 2021 року, до цього часу на підприємстві випускатимуть до 1.5 мільйонів тонн хлориду калію на рік. У проекті передбачено також розширення виробничих потужностей комбінату до трьох мільйонів тон продукції в рік.

«Беларуськалий» начал обширную модернизацию производства с перспективой на будущее - видео ЮтубДо осені на об'єкті планується завершити вертикальне планування промислового майданчика і на будівництві технологічного водосховища  для забезпечення технічною водою майбутнього виробництва на комбінаті.

Будівельники також приступили до будівництва необхідних для них тимчасових технологічних будівель і споруд, таких як наприклад для виконання технологічних робіт із заморожування породи при проходці шахтних стовбурів і відведень.

Будівництво нового гірничо-збагачувального комбінату «Білоруськалій» веде за рахунок власних коштів на підставі указу Президента А. Лукашенка «Про розробку Петриківського родовища калійних солей».

Лента новостей

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |