Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Карты с балансом на http://blackbiz.be.

Основні поняття економіки  

Греція прогнозує, що 2013 рік стане шостим роком рецесії підряд

Греція прогнозує, що 2013 рік стане шостим роком рецесії підряд

PDFДрукE-mail

Греція прогнозує, що 2013 рік стане шостим роком рецесії підрядГреція прогнозує, що 2013 рік стане шостим роком рецесії підряд, проект бюджету наступного року припускає спад ВВП на 3,8-4%, повідомляє у понеділок агентство Рейтер з посиланням на джерела в уряді країни.

Очікується, що бюджет буде внесений до парламенту у понеділок.

При цьому уряд планує добитися первинного профіциту (тобто перевищення доходів над витратами, не рахуючи витрат на обслуговування боргу) в 1,1% ВВП. Наступного року також планується скоротити витрати 7,8 мільярдів євро - це частина загального 11,5-мільярдного пакету скорочень, який узгоджується зараз з кредиторами, повідомляє агентство.

У поточному році, як очікується, економіка скоротиться приблизно на 7%.

Греція через боргову кризу була вимушена звернутися по допомогу ЄС і МВФ в 2010 році. Скорочуючи витрати в обмін на багатомільярдну кредитну підтримку, грецький уряд паралельно підсилив спад економіки, яка значною мірою залежить від державних витрат.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |