Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Китайську Huawei звинуватили в промисловому шпигунстві

Китайську Huawei звинуватили в промисловому шпигунстві

PDFДрукE-mail

США пред'явили офіційні звинувачення китайської компанії Huawei в промисловому шпигунстві. Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, компанію підозрюють у крадіжці інформації про технології, які американська T-Mobile використовувала для перевірок смартфонів.

Виконуючий обов'язки міністра юстиції США Метью Вітекер в ході прес-конференції розповів, що звинувачення висунуті проти самої компанії, її дочірніх підприємств Huawei Device USA і Skycom, а також проти Мен Ваньчжоу - фінансового директора Huawei і дочки засновника Huawei. У свою чергу глава ФБР Крістофер Рей уточнив, що звинувачення не стосуються керівництва КНР.

Мен Ваньчжоу була затримана в Канаді у грудні 2018 року за запитом США. В даний час Вашингтон домагається її видачі. Після її арешту в Китаї було заарештовано кілька громадян Канади, ще одного канадця засудили до смертної кари в Даляні.

З початку 2018 року, між США і Китаєм йде торгова війна: країни підвищують торгові мита на різні групи товарів. США вже ввели додаткові мита на китайські товари на суму в 250 мільярдів доларів. Китай відповів аналогічними митами для американських товарів на суму в 110 мільярдів доларів. Глави країн зустрілися і провели торгові переговори під час саміту «Великої двадцятки» в Буенос-Айресі; Пекін пішов на поступки Вашингтону.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |