Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Названі найбільш високооплачувані вакансії в Росії

Названі найбільш високооплачувані вакансії в Росії

PDFДрукE-mail


Найбільш високооплачуваною вакансією в Москві стала позиція провідного розробника додатків для iOS (Senior iOSdeveloper). Про це пише «Российская газета» з посиланням на складений порталом hh.ru рейтинг вакансій.

За роботу на цій посаді одна зі столичних компаній пропонує співробітникам оплату в розмірі 300 тисяч рублів на місяць. Також в число найбільш високооплачуваних вакансій увійшли «розробник інтеграційних рішень» (230 тисяч рублів до вирахування податків), «директор з управління персоналом» (від 200 тисяч рублів на руки) і провідний дизайнер-консультант (від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

У регіонах найвища заробітна плата нижче, проте в деяких містах, наприклад в Санкт-Петербурзі, планку в 200 тисяч рублів можна перейти, влаштувавшись на позиції Senior GoDeveloper (від 180 до 220 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на руки) або внутрішній аудитор (від 170 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на руки). На зарплату в 150 тисяч рублів в Санкт-Петербурзі може претендувати годинниковий майстер, в Єкатеринбурзі - програміст 1С, а в Новосибірську - фінансовий директор і керівник сектора логістики в сфері автомобільних перевезень.

У вересні Роструд назвав професії, представники яких частіше за інших отримують зарплату від 80 тисяч рублів на місяць і вище. На такий заробіток можуть розраховувати працівники, зайняті в сферах виробництва, транспорту, будівництва, нерухомості і добувної промисловості.

До цього дослідження показало, що зарплату вище 75 тисяч рублів отримують майже 12 відсотків росіян. При цьому 27 відсотків з них задіяні в сфері IT.

Самі росіяни, кажучи про зарплату, необхідної для гідного життя, в квітні називали цифри від 50 тисяч рублів.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |