Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Кореєць за 2,5 роки зібрав досьє на 8,8 мільйонів чоловік за допомогою пошуку Google

Кореєць за 2,5 роки зібрав досьє на 8,8 мільйонів чоловік за допомогою пошуку Google

PDFДрукE-mail

Кореєць за 2,5 роки зібрав досьє на 8,8 мільйонів чоловік за допомогою пошуку GoogleПоліція Південної Кореї заарештувала 37-річного чоловіка за підозрою в зборі персональної інформації на декілька мільйонів чоловік за допомогою пошукової системи Google, повідомляють південнокорейські ЗМІ.

Арешт громадянина Південної Кореї по прізвищу Кім був проведений співробітниками правоохоронних органів країни у вівторок.

За даними слідства, арештований протягом 2,5 років складав досьє на 8,84 мільйонів чоловік, користуючись лише функцією пошуку на сайті Google. Серед інформації, одержаної чоловіком, числяться імена, реєстраційні дані громадян і їх адреси, а також фотографії.

На питання слідчих про мотиви його вчинку, затриманий відповів, що у нього не було на те ніякої особливої причини. Він також підкреслив, що не мав наміру надалі використовувати персональні дані людей для отримання матеріальної вигоди.

Поліція відзначає, що зарештований вів відокремлений спосіб життя і майже не виходив з будинку. Окрім значної бази даних, на жорстких дисках в квартирі підозрюваного було також виявлено численні фільми порнографічного змісту.

Інформації про те, яке покарання може загрожувати колекціонеру досьє людей, поки не повідомляється. Також не уточнюється, чи складається список людей, на яких збиралася інформація, лише з громадян Південної Кореї, чи ж в нього також входять і іноземні громадяни.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |