Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

LG привезе вигнутий смартфон G Flex в Європу

LG привезе вигнутий смартфон G Flex в Європу

PDFДрукE-mail

Стало відомо, що другий у світі вигнутий смартфон LG G Flex (першим став Samsung Galaxy Round) в недалекому майбутньому надійде у продаж на території Старого Світу. Сама LG вже давно заявляла про своє бажання привезти цей комунікатор в Європу, і ось тепер західноєвропейський оператор зв'язку Orange підтвердив, що апарат дійсно з'явиться тут в самому найближчому майбутньому.Зазначимо, що оператор Orange є далеко не у всіх країнах Європи, тому спочатку географія поширення LG G Flex може бути обмежена однією або кількома країнами. Таке ж припущення виніс і ресурс CNET.com. Абсолютно очевидно, що якщо таке обмеження і буде введено, то воно безумовно, буде носити тимчасовий характер, відзначає інфокс.ру.

Спочатку моноблок LG G Flex був анонсований в Південній Кореї і призначався саме для цієї країни. Однак інтерес до зігнутих засобів зв'язку проявляють користувачі і в інших державах, так що LG не стала копіювати стиль поведінки Samsung, яка вже продає свій Galaxy Round за $1000, але тільки в Південної Кореї. Щоправда, коли саме її G Flex з'явиться в Європі - поки що невідомо. Європейська ціна комунікатора поки що не встановлена.

Як стверджується, європейська модифікація LG G Flex не буде відрізнятися від південнокорейської, а це означає, що смартфон отримає все той же 6-дюймовий вигнутий тачскрін з роздільною здатністю 1280х720 пікселів і пластиковою підкладкою, акумулятор на 3500 мАч і якісну 13-мегапіксельну камеру. Поруч з дисплеєм розмістилася ще одна камера, але вже на 2,1 мегапікселя.

В даний час є інформація від anshercap.com про те, що поширення LG G Flex Європі почнеться з Франції, але в цю країну він прибуде не раніше лютого 2014 року. Відомості надійшли від працівників Orange і не є офіційними. Навряд чи LG стане чекати ще чверть року, адже це занадто велика фора для Samsung.

Що стосується згаданого Galaxy Round, то сама LG не вважає його конкурентом G Flex. Корпус новинки від Samsung зігнутий зовсім трохи і по іншій осі, і з точки зору ергономіки він явно програє продукту LG.

 

Відеоролик про LG G Flex

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |