Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Банк Росії вирішив розібратися з найбільшим продавцем мікрокредитів

Банк Росії вирішив розібратися з найбільшим продавцем мікрокредитів

PDFДрукE-mail

Банк Росії направив припис на адресу мільярдера Олега Бойка, який володіє десятьма відсотками OOO МФК «4Фінанс» і ТОВ МФК «СМСфінанс», повідомляє Forbes.

У документі повідомляється «про виявлення факту незадовільною ділової репутації» бізнесмена як особи, яка має частку в мікрофінансових організаціях (МФО). Тепер у Бойка є право опротестувати це рішення протягом 30 днів, направивши скаргу регулятору.

Приписи видані відповідно до закону «Про мікрофінансової діяльності та мікрофінансові організації». Згідно з ним особа, що потрапила в чорний список ЦБ, не може прямо або побічно розпоряджатися більш ніж десятьма відсотками акцій (часток) мікрофінансової компанії.

Статок Бойка Forbes оцінює в 1,2 мільярда доларів. Він займає 82-е місце в рейтингу «200 найбагатших бізнесменів Росії». Через сімейний траст Бойко володіє холдингом Finstar. Спочатку основним його активом був «Євразхолдинг», потім - гральна компанія Ritzio International. Згодом Finstar став багатопрофільним інвестиційним холдингом, який включає активи в сфері фінансових технологій, МФО, торгової та офісної нерухомості, роздрібній торгівлі.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |