Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Путін перевів пенсіонерів і бюджетників на карти «Мир»

Путін перевів пенсіонерів і бюджетників на карти «Мир»

PDFДрукE-mail

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який зобов'яже банки використовувати виключно національні платіжні системи при здійсненні операцій за рахунками фізичних осіб, що отримують грошові виплати з бюджету або державних позабюджетних фондів. Документ опублікований на офіційному порталі правової інформації.

Закон поширюється на виплати грошового утримання, зарплат працівників державних і муніципальних установ, пенсій і стипендій.

Карти національної платіжної системи «Мир» з 1 липня будуть видаватися всім, хто звернувся за відкриттям банківського рахунку для отримання виплат з бюджету. Ті, хто вже отримує такі кошти, повинні будуть оформити картки до 1 липня 2018 року, а для пенсіонерів цей термін збільшений до 1 липня 2020-го. Їх обслуговування буде безкоштовним лише для пенсіонерів.

Крім цього, документ зобов'язує всіх продавців, чия виручка від реалізації товарів перевищує 40 мільйонів рублів, забезпечити прийом карток «Мир» не пізніше 1 жовтня. Банки повинні почати приймати їх не пізніше 1 липня. В майбутньому планується налагодити емісію карт за кордоном.

В кінці квітня повідомлялося, що оператор карт «Мир» і MasterCard ведуть переговори про спільний випуск кобейджинговых карт, які будуть прийматися за кордоном. Аналогічні переговори проходять і з Visa.

«Мир» — російська національна платіжна система, її оператором виступає Національна система платіжних карт (НСПК). Необхідність створення НСПК виникла влітку 2014 року, коли Visa і MasterCard через санкції США проти Росії припинили обслуговувати карти низки російських банків.

Російські банки випустили більше п'яти мільйонів карт «Мир». Зараз їх виробляють понад 70 банків і приймають понад 95 відсотків терміналів і банкоматів з функцією зняття готівки.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |