Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Moody's підвищило рейтинг Hyundai і Kia на ступінь, до "Baa1", прогноз стабільний

Moody's підвищило рейтинг Hyundai і Kia на ступінь, до "Baa1", прогноз стабільний

PDFДрукE-mail

Moody's підвищило рейтинг Hyundai і Kia на ступінь, до "Baa1", прогноз стабільнийМіжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило рейтинг найбільшого корейського автомобільного концерну Hyundai Motor Company (HMC) і бренду Kia Motors Corp., що входить в її склад  на один ступінь, до "Baa1" з "Baa2", прогноз по рейтингах стабільний, мовиться в повідомленні агентства.

У січні агентство поліпшило прогноз по рейтингах компаній до позитивного із стабільного.

При цьому агентство підвищило самостійний рейтинг Kia Motors Corp на один ступінь - до "Baa2" з "Baa3".

Агентство пояснює рішення про підвищення рейтингів поліпшенням фінансових показників і, як наслідок, здатність протистояти негативним зовнішнім тенденціям.

Moody's прогнозує, що Hyundai Motor Company наростить об'єм продажів за підсумками поточного року на 7% в порівнянні з 2011 роком, а частка компаній на світовому ринку виросте в найближчі декілька років.

Створена в 1967 році і така, що стала в 2007 році п'ятою по величині світовим автовиробником, Hyundai Motor Co. була перетворена в Hyundai Motor Group, яка об'єднує більше двох десятків філіалів і підрозділів, пов'язаних з виробництвом автомобілів. Володіє заводом "Хенде Мотор Мануфактурінг Рус" в Санкт-Петербурзі.

Корпорація Kia Motors заснована в 1944 році, є старим автомобільним підприємством Кореї. Є частиною однієї з найбільших промислових груп Hyundai Motor Group.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |